Legnica, 28.06.2024

 

Szanowni Państwo

 

Informuję, że od 1.07.2024 Pogotowie Ratunkowe w Legnicy uruchamia usługę pod nazwą Odpłatny Transport Medyczny.

Pogotowie Ratunkowe w Legnicy przygotowane jest do realizacji zadań dysponując najnowocześniejszym sprzętem medycznym, ale przede wszystkim wykwalifikowaną kadrą ratowników medycznych i pielęgniarek systemu, którzy mają wieloletnie doświadczenie w transportach medycznych także w stanie bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Odpłatny Transport Medyczny może być wykorzystywany przez placówki medyczne, w razie konieczności uzupełnienia sił i możliwości własnych zespołów transportowych, a także oferta kierowana jest do wszystkich pacjentów w naszym rejonie operacyjnym, którzy potrzebują jakiegokolwiek transportu w warunkach zapewnionego bezpieczeństwa zdrowotnego.

Serdecznie zapraszam wszystkich do zapoznania się z regulaminem działania Odpłatnego Transportu Medycznego oraz z cennikiem. Wiadomości można znaleźć na stronie Pogotowia Ratunkowego w Legnicy ( https://pogotowie-legnica.pl/ ) w zakładce OTM.

W razie potrzeby zamówienia Odpłatnego Transportu Medycznego proszę postępować zgodnie z ustalonymi i opisanymi w regulaminie zasadami.

Licząc na współpracę ze strony placówek medycznych i prywatnych osób zainteresowanych taką usługą jesteśmy do dyspozycji w razie uwag i potrzeby ewentualnego doskonalenia naszych usług.

 

W imieniu Dyrekcji Pogotowia Ratunkowego w Legnicy

Marek Gorczyński

Zastępca Dyrektora ds. Medycznych

 

 

 

Skip to content