DZIĘKUJEMY

Szanowni Państwo,

 

XVIII Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Medycznym Legnica 2019 dobiegły końca.

Mamy nadzieję, że te dni upłynęły Wam pod znakiem zdrowej rywalizacji, nauki i dobrej zabawy, a nasze miasto przypadło Wam do gustu i chętnie tu wrócicie.

Składamy w tym miejscu serdeczne podziękowania za udział dla wszystkich drużyn, które stanęły w szranki o podium. Dziękujemy także wszystkim zaproszonym Gościom za przybycie i uświetnienie swoją obecnością tego wydarzenia. Mieszkańcom Legnicy dziękujemy za dopingowanie drużyn, zainteresowanie oraz wyrozumiałość. Dziękujemy, że tak licznie przybyliście aby obserwować zmagania ratowników medycznych, którzy na co dzień, dbają o Wasze zdrowie i życie. Cieszymy się, że mogliście przyjrzeć się naszej pracy z bliska.

Mistrzostwa nie mogłyby się odbyć bez ogromnego nakładu pracy organizatorów i wsparcia sponsorów – im także składamy gorące podziękowania. Sędziowie, sędziowie techniczni, pozoranci, wolontariusze – dziękujemy! Praca z Wami była czystą przyjemnością.

I na koniec kierujemy nasze słowa wdzięczności do Pracowników Pogotowia Ratunkowego w Legnicy. To znamienite wydarzenie nie udałoby się bez Was. Dzięki Waszemu entuzjazmowi, zaangażowaniu i niespożytej energii możemy dziś z dumą powiedzieć: odnieśliśmy sukces! Jest to sukces Was wszystkich bez wyjątku. Składamy serdeczne podziękowania WSZYSTKIM dyspozytorom Dyspozytorni Medycznej oraz Zespołom Ratownictwa Medycznego, którzy w czasie rozgrywania Mistrzostw pełnili dyżury, niosąc pomoc potrzebującym.

 Jesteśmy dumni, że dane nam jest z Wami pracować.

Pogotowie Ratunkowe w Legnicy to Wy!

 

Dyrekcja Pogotowia Ratunkowego w Legnicy
Joanna Bronowicka

Jarosław Luboński

 

Facebook